Hakkımızda

Artemsan A.Ş.

Tarihçemiz

İSTANBUL ‘da 1989 yılında, Personel & Öğrenci Servis ve Temizlik Hizmetleri konusunda faaliyetlerine başlayan, ARTEMSAN A.Ş. 27 yıllık ortakların tecrübesi ile Türkiye genelinde, “Personel & Öğrenci Servisi, Temizlik, Teknik Hizmetler, Çamaşırhane Yönetimi, Bahçe Bakımı, Haşere İlaçlama, Ofis Destek, Eleman Bordrolama ve Tesisi Yönetimi ” Hizmetleri ile tecrübeli kadrosu ve yüksek kalite standardı anlayışı ile sunmaya devam edecektir. 2016 yılında yenilenen güçlü ortaklık yapısı, son sitem teknolojik alt yapı ile 27 yıllık referans bilgi birikimi ve iş tecrübesini Kurumsal çatı altında toplamıştır. Kurumsal ve Bireysel Hizmet çözümleriyle, Personel ve öğrenci servis taşımacılığı MATUR TURİZM, Bireysel Konut temizlik çözümü için EVİMMİS markası ile yoluna devam etmektedir.

Vizyonumuz

Verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak.
İlkeli, dürüst ve şeffaf olmak.
İnsan merkezli, paylaşımcı odaklı olmak.
Dürüstlük ve güvenilirliği önelcik edinmek.
Araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmak.
Çevre bilincine sahip olmak.
Müşteri memnuniyeti merkezli hizmet anlayışına sahip olmak.
Kurumsallaşmanın önemini anlamış ve öğrenmiş bir organizasyonel yapıya sahip olmak.

Misyonumuz

Ülkemiz; Kamu - Özel kurumların ihtiyaç duyduğu Temizlik, Personel Servis Hiz., Personel Yönetimi ve Temini hizmetlerini, Kaliteli ve uygun maliyetlerle, günün en modern teknolojilerine sahip, işe uygun araçlarıyla ve buna paralel Know-How ile geliştirdiği yöntemleriyle, bugün vermek ve yarına taşımaktır.

Sektörün bugününü iyi analiz eden, yarınını da bugünden planlayan, fark yaratmaya ve değer katmaya inanan, gerçekçi, yapılabilir, ölçülebilir hedeflerin takipçisi olan krumsallık ve profesyonellik anlayışını sürdürmektir.

Kalite Politikamız

En üst düzeyde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak.
Hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek için son teknolojiye sahip makine ve teçhizatı hizmete sokmak.
Müşteri odaklıdır, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, üretimini ona göre yönlendirmek.
Planlı ve sistemli bir eğitim ve bilinçlendirme programlarıyla çalışanlarımızın yetkinliklerini sürekli geliştirmek.
Yapılan her hizmetin doğru ve etkin bir şekilde yapılmasını sağlamak.
Kalite Yönetim Sistemi, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Sistemi ve Çevre Yönetim Sistemlerini tüm departmanlarımızda ve hizmetlerimizde etkin ve verimli bir şekilde uygulayarak sürekli geliştirmek kalite politikamızdır.

img