İlaçlama Hizmetleri

img

BU SEKTÖRDEKİ İHTİYAÇLARININ SON DÖNEMDE ARTMASINA BAĞLI OLARAK BÖCEK İLAÇLAMA FİRMALARI SAYISINDA DA BİR ARTIŞ OLDUĞU GÖZLEMLENMEKTEDİR. FİRMA SEÇİMİNİN DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE YAPILMASI GEREKİR. SAĞLIK BAKANLIĞI BELGESİ OLMAYAN BİR FİRMA TERCİH EDİLİRSE, ORTAYA ÇIKAN SONUÇ, BAŞLANGIÇTAKİ DURUMDAN DAHA KÖTÜ OLACAKTIR.

Fare İlaçlama

Fare yaşam alanlarında kemirgen türüdür, bunun için fare ilaçlama önem taşır, fareler birçok hastalığın taşıyıcısı ve bulaştırıcısı olarak bilinirler. Örneğin, kolera, verem, tifüs gibi daha birçok virüs taşır ve etrafa saçarlar. Bu nedenle mutlaka profesyonel kişiler tarafından haşere ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Fareler yiyecek seçmezler, tezgâh altlarında, masalarda ve dolaplarda yiyecek artıkları ararlar. Kolayca erişebileceği küçük boşlukları hem barınma ve gıda için kullanırlar. Gıdanın yoğun olduğu ve yuvalanmak için uygun yerler fareler için elzem ortamlar ve alanlardır.

Hamam Böceği

Doğamızda hamam böceği ilaçlama yapılması kesin çözümdür. 6 Farklı familya da birçok türü bulunan hamam böcekleri, en yüksek zirvelerde ve kutup soğuğunda bile her yerde, her ortamda hayatlarını sürdüre bilen haşere türleridir. Sağlam yapıları hızlı üremeleriyle bilinen hamam böceklerinin dünya üzerindeki varlıklarını milyon yılardır yaşadıkları bilinir. Hamam böcekleri cinsleri ve tür çeşitlerine göre değişiktir. Kahverengi, sarı ve siyah renktedirler. Çok değişken ortamlarda yaşam sürerler. Toplu olarak bir alanda yaşarlar, ürerler ve çoğalırlar.

Akrep İlaçlama

Akrepler bireysel mücadele olmaz mutlaka profesyonel akrep ilaçlama firmalarından destek alınmalıdır. Akrepler eklem bacaklılar grubuna yer alan akrepler son derece tehlikeli haşere kategorisindedir. Eklem bacaklı ailesinin bireyi olan akrepler, 4 çift ayaklı ve ön tarafta 2 kıskacı bulunan ve çok zehirlidirler. Yavaş ilerlediklerinden sürünerek hareket ederler gibi görünürler. Akrepler renk olarak değişik renklerdedir. Beslenme ve yaşam alanına bağlı olarak değişir. Akrepler siyah, kırmızı, sarı anımsatan renklerde görünebilirler. Yavru ve küçük akrepler bej renklidir