İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

img

İnşaat sonrası temizlik hizmetleri, herhangi bir ticari veya konut inşaatı projesinin önemli bir parçasıdır. ARTEMSAN Temizlik ‘de personelimiz beklentilerinizi en iyi, hızlı ve verimli bir şekilde karşılamak için kullanılabilir durumdadır. İtalyan mermeri veya özel parke döşeme ve demirbaşlar gibi ithal hassas malzemelerle ilgilenmek için personelimiz özel temizlik işlemleri ile eğitilmektedir.

İnşaat sonrası temizlemenin tüm yönlerini, yüklenicinizin, inşaat sonrası temizlik için ayrılan zaman dilimi içerisinde tamamlanmasını sağlayarak, birlikte çalışma planlaması da dahil olmak üzere, tüm yönlerini yönetebiliriz.

İnşaat sonrası temizlememiz üç aşamadadır;

Bu aşama genellikle çerçeveleme, tesisat ve elektrik denetlendikten ve tamamlandıktan sonra talep edilir. Ayrıca, büyük çöp ve çöplerin çıkarılmasını, genel bir taramanın ve çıkartmaların çıkarılmasını da içerebilir. Bu, gelen boyama, döşeme, demirbaş ve dolap gibi çalışmaları yapacak firmalar için hazırlanmasına yardımcı olacaktır.

Lavabo, küvet, duş, dolap ve tezgah dahil olmak üzere, mutfak ve banyonun ayrıntılı bir temizliği gerekmektedir. Bu aşamada süpürgelikler, aydınlatma armatürleri, kapı çerçeveleri, pencere çıkıntıları, iç camlar, aynalar, vakumlu ve paspaslı zeminlerin detaylı bir şekilde temizlenmesini de sağlanır.

Bu aşamada, tüm yükleniciler işlerini tamamladılar ve artık erişim gerektirmiyorlar. Garaj alanları süpürüldü, halılar vakumlandı, zeminler temizlendi ve bu aşamada kalan tozlar ele alındı. İkinci aşamadaki tüm temizlik gereksinimleri, ofis/dairenin “hazır duruma getirilmesi” durumunda olduğundan emin olmak için gözden geçirilir.

  1. Aşama 1 – Kaba Temizlik
  2. Aşama 2 – Hazırlık Temizliği
  3. Aşama 3 – Tamamlayıcı Temizlik

Tüm inşaat sonrası temizlik projeleri için ARTEMSAN Temizlik ekibi gerekli tüm çevre dostu temizlik malzemelerini, yüksek eğitimli iş gücünü ve profesyonel ekipmanı sağlar.

Bir sonraki inşaat sonrası temizlik projeniz için bizimle ortak olun ve ARTEMSAN Temizlik ‘in yapabileceği farkı görün.

İnşaat Sonrası Temizlik Sağladığımız Yapılar

Apartman Dairesi / Villa / Ofis / İşyeri