Personel Temini Hizmetleri

img

Özellikle turizm alanında faaliyet gösteren firmalarımız için, Misafir İlişkileri Görevlisi, Resepsiyonist, İnfocu, Animatör, Dansçı, Masöz, Masör, Yabancı Dil Eğitmenleri, Stand Hostesleri v.b görevler için, vasıflı yabancı personel temin etmekteyiz. Çalışanın seçilmesi sürecinde firmalarımızın talep ettikleri özelliklere uygun 3 kişinin fotoğraflı CV’lerini gönderiyor, CV üzerinden seçimi yapılan kişilerle SKYPE üzerinden iş mülakatı yaptırıp, olumlu sonuçlandığı taktirde çalışma izni ile ilgili süreci başlatıp, en kısa sürede sonuçlandırıyoruz.

ARTEMSAN olarak bakıcı, dadı arayan ebeveynlerin, yaşlı veya hasta yakınına bakıcı ya da refakatçi arayan ailelerin, ev, iş yeri veya villasına yardımcı eleman arayan iş verenlerin beklentilerini dikkatlice dinleyip iyice analiz ederken uygun adayları belirleyip iş verenler ile görüşme organize eder. Aynı durum iş arayanlar içinde geçerlidir. İş arayan adayların beklentilerini, deneyimlerini, güçlü yönlerini iyice analiz ederek mevcut iş talepleri ile bu beklentileri eşleştirip iş arayan adaylara mutlu olarak çalışacakları bir iş ortamı sunar.

YATILI veya GÜNDÜZCÜ - ÇOCUK BAKICILARI - HASTA BAKICILAR - REFAKATÇİLER - HİZMETLİLER

Neden ARTEMSAN?

  • Çünkü bizler müşteri memnuniyeti ve personel özlük haklarını çok önemsiyoruz.
  • Eğitimli ve alanında uzman kadromuz ile denetleme ve raporlama işlemlerinde müşterilerimize düzenli bilgi aktarımı sağlıyoruz.
  • Personel seçimlerinde yaş, eğitim, diksiyon, tecrübe gibi konularda müşteri beklentilerini karşılamayı hedeflemek için çalışıyoruz.
  • Araç gereç, malzeme ve tüm ekipmanlarımızı kalite belgeli ürünlerden seçmeye özen gösteriyoruz.
  • Müşterilerimize özel, esnek ve makul ödeme seçenekleri sunmak için çalışıyoruz.
  • Hizmet kalitesi, kurumsal yapısı ve uygun fiyat politikası geliştirip uygulamak için çalışıyoruz.