VIP Taşımacılık Hizmetleri

img

ARTEMSAN Hizmet kalitemizi en iyi bir şekilde ifade etmemize olanak sağlayan araçlarımızın tam donanımlı olmasına önem verdiğimiz gibi firma bünyemizdeki personellerimizin de, kurumsal müşterilerimizin ulaşım hizmeti taleplerini en iyi bir şekilde anlayan, yöneten ve düzenleyen, ilgili ve güler yüzlü personeller olmasını sağlamaktayız. Bu sayede firmanız ile ilgili gerçekleştirilecek olan her türlü organizasyon için ulaşabileceğiniz firmamız, sizlere eksiksiz, zamanında, güvenilir ve konforlu bir ulaşım hizmeti sağlayacaktır.

Havaalanı transferinizi ayarlamak için havaalanına inmeyi beklemeyin. Bilgilerinizi girin, zengin filomuz da bulunan araçlarımız dan bir tanesi alan için de sizi beklesin . Her şeyi önceden ayarlamanın huzurunu yaşayın.Ekonomik fiyat garantili kampanyalarımızdan yararlanmak için bizi arayın. Konfor ve güven bir arada.

İstanbul Havalimanı - Sultanahmet

Sultanahmet ile İstanbul Havalimanı arası 45 Km.'dir. Sultanahmet - İstanbul Havalimanı arası mesafe süre olarak yaklaşık 47 dakika sürecektir. Güzergah bilgisi arkasındaki haritadan görebileceğiniz gibi, İstanbul Havalimanı ulaşımı için de kampanyalı fiyattan yararlanmak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  • Özel Havalimanı Karşılama
  • Lüks Mercedes Vito veya Lüks Mercedes Sprinter
  • Ekonomik fiyat garantisi. Tek fiyat...

İstanbul Havalimanı - Taksim

Taksim ile İstanbul Havalimanı arası 45 Km.'dir. Taksim - İstanbul Havalimanı arası mesafe süre olarak yaklaşık 47 dakika sürecektir. Güzergah bilgisi arkasındaki haritadan görebileceğiniz gibi, İstanbul Havalimanı ulaşımı için de kampanyalı fiyattan yararlanmak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

  • Özel Havalimanı Karşılama
  • Lüks Mercedes Vito veya Lüks Mercedes Sprinter
  • Ekonomik fiyat garantisi. Tek fiyat...